Peti element - grijanje i obnovljivi izvori energije

BJELOVAR – U pokušaju da svoj rad nastave u budućnosti Bjelovarski sajam je osmislio još jedan sajam, Peti element. Najnovija sajamska manifestacija Bjelovarskog sajma održati će se na Sajamskom prostoru Gudovac pored grada Bjelovara, u terminu od 9. – 11.9. 2016. godine. To je sajam posvećen grijanju i obnovljivim izvorima energije. Sajam Peti element održava se u sklopu Jesenskog sajma, na posebno odvojenom izložbenom prostoru, a cilj je da se na jednom mjestu okupe i predstave svi zainteresirani iz područja grijanja i obnovljivih izvora energije. Obnovljivi izvori energije su sve važniji u svakodnevnom životu i ova tematika svakako zaslužuje svoje događanje i detaljnije predstavljanje široj javnosti. Prošlog proljeća predstavili su također novu sajamsku manifestaciju vezanu uz opremu za šumarstvo i drvne tehnologije – DRVNI SVIJET. 

2 comments:

  1. BJELOVAR - ඉදිරියට කරගෙන යාම සඳහා අනාගත Bjelovar සාධාරණ තම වැඩ කටයුතු තවත් සංදර්ශනයක් පස්වන මූලද්රව්ය නිර්මාණය කර ඇත උත්සාහයක් දී. 11.9 - නවතම වෙළඳ ප්රදර්ශනය Bjelovar සාධාරණ 9 දක්වා වූ කාලය තුළ, ප්රදර්ශනය අවකාශය Gudovac Bjelovar නගරය අසල දී පැවැත්වේ. 2016. මෙම උණුසුම හා පුනර්ජනනීය බලශක්ති කැප සාධාරණ වේ. සාධාරණ පස්වන අංගයක් ටු ඕටම් ෆෙයාර්, විශේෂ වෙනම ප්රදර්ශනය අවකාශය තුළ පැවැත්, සහ ඉලක්කය එක් තැනක රැස් හා උනුසුම් සහ පුනර්ජනනීය බල ශක්ති ක්ෂේත්රය ගැන උනන්දුවක් සෑම පෙන්වන්න වේ. පුනර්ජනනීය බලශක්ති ප්රභවයන් අපගේ එදිනෙදා ජීවිතය තුළ වඩ වඩාත් වැදගත් වන අතර මෙම ප්රශ්නය එහි ම සිද්ධියක් හා සාමාන්ය ජනතාව සවිස්තරාත්මකව ඉදිරිපත් කිරීම ඔවුන්ට ලැබිය යුතු ය. වුඩ් ලෝක - පසුගිය වසන්තයේදී ද වන වගා සහ දැව තාක්ෂණය සඳහා වූ උපකරණ හා සම්බන්ධ නව ප්රදර්ශන අවස්ථාවට ඉදිරිපත් කරන ලදී.

    ReplyDelete
  2. Bjelovar - Meet veletrh v Bjelovar, který dvakrát do roka sdružuje zemědělství, hospodářství a řemesel na veletrzích zvaných Bjelovar Fair. Bjelovar Fair vytvořila další show, pátý element. Poslední veletrh Bjelovar veletrh se bude konat ve výstavním prostoru Gudovac poblíž města Bjelovar, v období od 9. - 11.9. 2016. To je fér věnovaný vytápění a obnovitelné zdroje energie. Fair Pátý element se koná v rámci veletrhu podzim zvláštního samostatného výstavního prostoru, a cílem je shromáždit na jednom místě a ukázat všem zájemcům v oblasti vytápění a obnovitelných zdrojů energie. Obnovitelné zdroje energie jsou v našem každodenním životě stále důležitější, a tato otázka si zaslouží svůj vlastní akci a podrobnou prezentaci široké veřejnosti. Loni na jaře představila také nový výstavní událost související s vybavením pro Lesnická a dřevařská fakulta - dřevo světě.

    ReplyDelete